Stanowisko: Specjalista handlowiec w dziedzinie przemysłu

Miejsce pracy: Bytom

Główne zadania:

  • sprzedaż podzespołów maszyn i urządzeń przemysłowych
  • nawiązywanie kontaktów handlowych z potencjalnymi Klientami
  • negocjacja lepszych warunków współpracy z kontrahentami

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem
  • wysoka motywacja i nastawienie na osiąganie celów
  • samodzielność i proaktywne nastawienie do pracy
  • umiejętność analiz i skutecznego wyciągania wniosków
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego w mowie i piśmie
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz obsługi komputera
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami
  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe handlowe
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z branżą przemysłową
  • znajomość rysunku technicznego
  • biegła znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do kompetencji
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zgłoszenia w formie CV oraz listu motywacyjnego prosimy przesyłać na adres: praca@huzap.pl z dopiskiem Specjalista handlowiec w dziedzinie przemysłu w tytule emaila.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883).

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.