Historia

Firma Huzap Sp. z o.o. powstała w 1998.

Historia firmy sięga 1985 roku, kiedy to jej założyciele rozpoczęli swoją działalność w dziedzinie budowy maszyn w znanych zachodnich koncernach. Projektują i konstruują dla nich do dnia dzisiejszego maszyny i urządzenia wysokiej jakości z uwzględnieniem najnowszego stanu techniki. Ponad 35-letnie doświadczenie w dziedzinie budowy wag, maszyn pakujących i instalacji przemysłowych na rynkach zachodnich świadczy, że nasza firma potrafi zostać partnerem biznesowym, na którym można polegać.

Nasz program dostaw obejmuje: całkowicie zautomatyzowane maszyny pakujące dla małych i dużych opakowań, zespoły transportowe, dozujące i ważące wraz ze sterowaniem i automatyką. Dodatkowo dostarczamy również części, urządzenia i podzespoły prawie wszystkich zachodnich i krajowych producentów dla takich komórek jak biura konstrukcyjne, firmy budowy maszyn, służby utrzymania ruchu czy inne służby techniczne. Oferujemy nie tylko dogodną cenę, ale przede wszystkim służymy fachowym, technicznym doradztwem. Wynika to z faktu, że firma Huzap nie jest uzależnionym przedstawicielem jakiegoś producenta, tylko jego partnerem w niezależnej współpracy.

Odbiorcami naszych produktów i usług są: przemysł chemiczny, gumowy, budowlany, tworzyw sztucznych, spożywczy i paszowy. Nasi dobrze wykształceni i zaangażowani pracownicy doradzą Państwu przy planowaniu i realizacji projektów. Za swój cel w Polsce przyjęliśmy partnerskie relacje z klientami, doradztwo techniczne i realne dla naszego rynku ceny.

obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek